Říjen

Říjen byl pro naši třídu ve znamení mnoha akcí. Nadále pokračoval projekt Pardubického kraje besedou na téma dentální hygiena. S paní učitelkou Bláhovcovou a jejími domácími mazlíčky jsme oslavili Den zvířat, opět za námi přijela kočka a  super vycvičení psí kamarádi. V Ideonu proběhla výstava středních škol s názvem Schola Bohemia. Na jedné z fotografií je vyobrazen další z pokusů v chemii s názvem Duhové lentilky. Také v naší třídě proběhl „Jablkový týden“. Během celého října jsme si užívali duchů, netopýrů, pavouků, strašidel. Co nás čeká v listopadu?

Mgr. Milena Vašíčková